Ulaşımdan eğitime, turizmden sosyal ve gönül belediyeciliğine kadar 7’den 77’ye tüm kesim için birbirinden özel projelerini açıklayan AK Parti Nar Belediye Başkanı ve adayı Süleyman Özçelik, “İnsan odaklı, hizmet ve eser siyasetini önemseyen, yerel kalkınmayı asla göz ardı etmeyen, verdiği sözü yerine getiren, katılımcı, kapsayıcı, hesap verebilir anlayış ile hizmet ediyoruz” dedi.

Nar'da gerçekleştirdikleri çalışmaları, vatandaşların talep ve önerileri doğrultusunda planladıklarını belirten AK Parti Nar Belediye Başkanı ve adayı Süleyman Özçelik, “ Nar’ımızın geleceğini hemşehrilerimizle birlikte inşa ediyoruz” ifadelerinde bulundu. 

Özçelik: "Geleceği Birlikte Şekillendirelim"

Nar kasabası halkının hayatına dokunan projeleriyle dikkat çeken AK Parti Nar Belediye Başkanı ve adayı Süleyman Özçelik; "Belediyemize yeni eserler kazandırmaya devam ediyoruz..." dedi. 

"Halı Saha ve Yeni Park Alanı" projesine ilişkin açıklamada bulunan Başkan Özçelik, dev projeye ilişkin yaptığı açıklamasında; "Kasabamız Yeni mahallesinde başta çocuklar ve gençler için halı saha ve tüm vatandaşların keyifli bir şekilde vakit geçireceği içerisinde yürüyüş alanı çay bahçesi çocuk oyun alanı bulunan modern park inşaa edeceğiz.

Bu şekilde vatandaşlarımızı nefes alabileceği yeni sosyal yaşam alanları oluşturmaya, halkımızın aileleriyle birlikte parklarda rahatça vakit geçirebilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

Özçelik: "Nar'da birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğiz"

Özçelik; "Eser ve hizmet başarımızın temelinde ise hemşehrilerimizle gerçekleştirdiğimiz istişareler yer alıyor. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren talepleri ve önerileri yerinde dinledik. Taleplere birlikte çözümler ürettik. Ayrıca, hemşehrilerimizin belediye hizmetlerine kolaylıkla ulaşmaları sağlayan projeleri de hayata geçirdik. Nar'da birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğiz. Yaşama değer katan projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.