30 Temmuz 2023'e kadar sürecek kayıt avantajlarından yararlanmak için hayalindeki hedefe ulaşma amacı taşıyan öğrencilerimizi, huzurlu, samimi ve güven veren bir çalışma ortamımıza bekliyoruz. 

Hipotez Kurs 2021 yılından bu yana Nevşehir'de 7,8. sınıflar ve 11,12.sınıflar ile mezun öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin konu eksiğinin tamamlanması, bireysel çalışmalarının takip ve programlanması uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hipotez Kurs ve Rehberlik Merkezi, rehber öğretmenlerle yönetilen çalışma salonları, bireysel etüt programları, haftalık deneme sınavları, deneme analizleri ve disiplinli çalışma ortamı ile öğrencilerini hedefe götüren yolda en büyük desteği vermektedir. 

Sınırlandırılmış kontenjan ile birlikte öğrencilerin daha rahat bir ortamda sınava hazırlanması sağlanırken, aynı zamanda soru çözümü ve birebir etütler için öğretmenlerine ulaşımı da kolaylaşmaktadır. 

Öğrencilere sunulan kaynak ve deneme sınavı yayınlarının seçiminde özen gösterilerek öğrencilerimize sınava en yakın kaynaklarla hazırlanma imkanı sunuyoruz. 

Yeni yılda Hipotez Ailesi'ne katılacak geleceğin teminatı olan öğrencilerimizi heyecanla bekliyoruz.