Ak Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran'dan Depremzedelere Kapılarını ve Gönüllerini Açan Kapadokya Turizmcilerine Teşekkür

Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran “Asrın Felaketi” olarak değerlendirilen  depremlerin ardından depremzedelere kapılarını açan, tüm Türkiye’nin olduğu gibi maddi manevi her türlü ihtiyaçları için seferber olan Kapadokya bölgesindeki turizmcilere teşekkür ederken, bunla ilgili bölge turizmcilerini hedef alarak yapılan olumsuz haberlere tepki gösterdi.

Bölgemiz tüm sektörleriyle turizmcisi, sanayicisi, çiftçisi, esnafı, işadamı, sivil toplum kuruluşları, ev hanımı, emeklisi, işçisi, memuru, tüm kurum ve kuruluşlarıyla, millet devlet dayanışmasının en güzel örneklerini göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.

Gerçekliği araştırılmadan yapılan ve bölgemizdeki otelcilerimiz tarafından yapılan bu fedakarlığa gölge düşürmeye kimsenin hakkı yok. Ülke olarak her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç olunan böyle zamanlarda yapılan bu tip haberler kimseye fayda sağlamayacaktır.

Bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde Devletimiz ve Milletimizin kenetlenmesiyle, milletimizin kurum ve kuruluşlarıyla dayanışma içerisinde aşacağız.