MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; "Kapadokya Alan Başkanlığı Görev Tanımı Yeniden Düzenlenecek" dedi.

Kılıç açıklamasında; "Bürokraside nerelere ulaşacağımı biliyorum. SİT alanı dışındaki kontrol ve denetlemeler yerel yönetimlere bırakılmalı, hemşehrilerimiz Alan Başkanlığının kapısında beklememelidir." dedi.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine İl Başkanı adnan Doğu, Ükü Ocakları Başkanı Musa Şevik ve partililerle birlikte devam ediyor.

Nevşehir’de gençler MHP diyor!

MHP İl Başkanı Adnan Doğu ve partilerle birlikte Nevşehir'de esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdüren Kılıç, 14 Mayıs'ta ilk kez sandık başına gidecek olan genç seçmenlerinde kararının net olduğunu vurgulayarak; Nevşehirli gençlerin de gönlünün üç hilalden yana olduğunu söyledi. İşallah hep birlikte bir tarih yazacağız." dedi.

Kılıç; "Nevşehirli gençlerler “Bizi Filiz Hoca anlar.” diyor

MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Kılıç, Nevşehirlilerin gönlünün üç hilalden ve Cumhur ittifakından yana olduğunu vurgulayarak, “Gittiğimiz her yerde bu sevgiyi, bu ilgi ve alakayı açıkça görüyoruz, Nevşehirli hemşerilerimizin duruşu da, kararı da net” dedi.

Kılıç, Cumhur İttifakının Türkiye’nin istiklal ve istikbalinin koruyucusu olduğunu hatırlatarak, “Hemşerilerimiz de bu inanç ve görüşte olduğundan bizi bağrına basıyor, sevgi ve muhabbetini esirgemiyor. İnşallah MHP kadroları bu seçimde de bu sevgi ve muhabbetin karşılığını alacak ve Nevşehir halkına yine aynı aşk ve heyecanla hizmetini sürdürecektir” diye konuştu.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren, Nevşehir merkez Belediye caddesinde esnafları ziyaret eden Filiz Kılıç gördüğü sevgi ve ilgiden memnuniyet duyduğunu belirtti.