Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı, Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç ve İl Başkanı Adnan Doğu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret ettiler. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç,  kentin kalkınması ve istihdamın arttırılması için istişarelerde bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Ziyarette, NTSO Meclis Başkanı M. Ali Öbekli ve Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş da bulundular.

MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, "İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu ile birlikte Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanımız Sayın Mehmet Ali Öbekli ile görüşmelerde bulunduk. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın M. Arif Parmaksız’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Esnafı, Tüccarı, Turizmcisi, Sanayicisi, Siyasetçisi ile biz birlikte büyük bir aileyiz" dedi.

Her yönüyle büyük bir potansiyele sahip olan Nevşehir'in kalkınıp gelişmesine yönelik neler yapılabileceğini konuşarak, fikir alış verişinde bulunduklarını vurgulayan Kılıç, "Toplumun bileşenleri ile dönem dönem bir araya gelerek ilimizin mevcut durumu ve geleceğine ilişkin değerlendirmeler yapmaya devam edeceğiz. Nevşehir genelinde üretimin ve iş imkanlarının artırılarak, insanımızın refah düzeyinin yükseltilmesi için iş adamlarımız ile birlikte çalışmalar yürütmek istiyoruz. İlimizde ticaret hayatının canlı tutulması için şehrin tüm dinamikleri ile beraber yol almaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.