Adana Demirspor'da forma giyen 36 yaşındaki Portekizli orta saha Luis Nani Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada tatil için Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesini tercih etti.

Kapadokya'da kendisini tanıyan futbolseverlerle bol bol fotoğraf da çektirdi.

2 gün boyunca KTS - Kayakapi Travel Services seyahat hizmeti alan Luis Nani Kapadokya bölgesinin eşsiz güzelliklerine hayran kaldı. 

''Kapadokya'yı nasıl buldunuz'' sorusuna Luis Nani , ''Kapadokya olağan üstü bir yer, gerçekten çok beğendim, çok etkilendim. Arkadaşlarım buradan çok bahsetmişlerdi ama anlattıklarından fazlasını buldum. Muhteşem bir yer. Bu özel coğrafyanın insanlarıda çok özel ve çok güzel. Başta milli takımdan arkadaşım olmak üzere tüm arkadaşlarımada Kapadokya'yı önereceğim'' karşılığını verdi.

Tatil için geldiği Kapadokya'ya hayran kalan eski Fenerbahçeli şimdi Adana Demirspor'da forma giyen yıldız futbolcu Luis Nani, Dünyaca ünlü Ürgüp Kayakapı Premium Caves'ta konakladı.

Kayakapı Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Galatasaray 19356 numaralı üyesi Yakup Dinler sosyal medya hesabından Portekiz'in dünyaca ünlü yıldız oyuncusu Luis Nani ile birlikte konakladığı Kayakapı Premium Caves - Cappadocia’dan bu fotoğraf paylaştı.

"Adana Demirspor'da top koşturan Sporting CP ve Manchester United Efsanesi Luis Nani ile Kayakapı hatırası.... Portekiz Futbol Efsanesi Oyuncu Juan Mata'yı Kayakapı Premium Caves - Cappadocia’da'da ev sahipliği yapmak büyük bir onurdu."