Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı Görevinden Ayrıldı.

Mehmet Eravcı’nın Veda Mesajı:

1996 yılında kurucuları arasında olmaktan gurur duyduğum ,1998 yılında Altınyıldız Eğitim Kurumlarının öğretime başladığı günden bugüne 25 yıldır (çeyrek asırdır) yöneticiliğini yaptığım kurumuma veda etmenin gurur ve hüznünü birlikte yaşıyorum.

“Aklın ve Bilimin Işığında Türkiye’nin  geleceğini yetiştiriyoruz” sloganını ilke edinerek ülkemizin ve insanlığın ihtiyacı olan nitelikli, kaliteli ve bilime inanan nesiller yetiştirme gayreti içerisinde oldum.Ülkem, okulum ve çocuklarım için hep en iyisini yapma gayreti içinde olduğum bu süreçte omuz omuza yürüdüğüm saygıdeğer tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarıma , okulumuzun diğer tüm çalışanlarına, değerli velilerime, servisçilerinden yayıncısına kadar iş birliği yaptığım tüm paydaşlarıma, Nevşehir eğitim camiasına, Nevşehir kamuoyuna sonsuz teşekkür ediyorum.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarında eğitime devam eden sevgili öğrencilerim ve mezun ettiğim tüm öğrencilerimin insanlığa faydalı bireyler olmalarını, ilmin aydınlık ışığından ayrılmayarak eğitim için dünyanın en iyi öğretim kurumlarında yetişerek öncelikle kendi ülkemize ve insanlığa güzel hizmetler yapabilmeleri amacıyla yollarının , bahtlarının açık olmasını temenni ediyorum.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarını Türk Milli Eğitimine kazandıran Altınyıldız Koleji A.Ş. değerli kurucularına ve yönetim kuruluna özellikle teşekkür ediyor, 25 yılda Türkiye’nin en güzide eğitim kurumlarından biri haline getirdiğimiz Altınyıldız Eğitim Kurumlarının daha iyi yerlere gelmesini bütün kalbimle temenni ediyorum.

Mehmet Eravcı olarak bundan sonraki süreçte Türk Milli Eğitimine hizmet etmeye “Master Eğitim Kurumları” adı altında yeni kurduğum üniversite hazırlık kursu ile devam edeceğimi belirtmek istiyorum.     

Cumhuriyetimizin 100. ve okulumuzun 25. yılında ayrılırken yapmış olduğum bu görevde hoş sedalar ve güzel izler bırakmış olabilmenin umudu ve karşılıklı helallik dileği ile arz-ı veda ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

01.03.2023    

Mehmet Eravcı