Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Acıgöl İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak katılan İsmail Hakkı Ercan, yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi , Tatlarin Belediye Başkanı Ercan Selvi ve çok sayıda partili katıldı. 

MHP Acıgöl İlçe Başkanı İsmail Hakkı Ercan yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak Başkan İsmail Hakkı Ercan ve ekibini tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

Kapadokya’nın Giriş Kapısı Acıgöl’deyiz!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında;Acıgöl “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Acıgöl İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, KAÇEP Başkanlığımız, İl-İlçe Yöneticilerimiz ve teşkilatımızla beraber gerçekleştirdik. Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla yeniden MHP Acıgöl İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın İsmail Hakkı Ercan ve yönetimini tebrik ediyorum. “Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”