Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Derinkuyu İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak katılan Yusuf Gemici, yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Derinkuyu AK Parti İlçe Başkanı Hakan Demir, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Musa Şevik ve çok sayıda partili katıldı. 

MHP Derinkuyu İlçe Başkanı Yusuf Gemici, yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak Başkan Yusuf Gemici'yi tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

Kapadokya’nın Gül Kapısı Gülşehir’deyiz!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında;“Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Derinkuyu İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Musa Şevik, Nevşehir KAÇEP Başkanımız Sayın Derya Tunç, İl-İlçe Yöneticilerimiz ve teşkilatımızla beraber gerçekleştirdik.

Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla yeniden MHP Derinkuyu İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Yusuf Gemici’yi ve yönetimini tebrik ediyorum.

“Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”