Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozaklı İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak katılan Canip Yüksel başkan seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. 

Mevcut İlçe Başkanı Orhan Demirci’nin aday olmadığı kongreye tek liste ile gidilerek Canip Yüksel İlçe Başkanlığına seçildi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak yeni Başkan Canip Yüksel 'i tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

“Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Kozaklı İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, KAÇEP Başkanlığımız, İl ve İlçe Yöneticilerimizle beraber gerçekleştirdik.

Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla MHP Kozaklı İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Canip Yüksel ve yönetimini tebrik ediyor, görevi devreden Sayın Orhan Demirci ve yönetimine teşekkür ediyorum. " dedi.

Tek listeyle gidilen kongrede Kozaklı İlçe Başkanlığına seçilen Canip Yüksel'de; "Kozaklı MHP ilçe başkanlığı 14.olağan kongremizi tamamladık. Tek aday olarak çıktığımız bu süreçte Kozaklı MHP İlçe Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım .Beni bu göreve layık gören tüm partili arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kozaklımıza Milletimize ve partimize hayırlar getirmesini yüce Allah tan niyaz ederim .Kongremize katılan üyelerimize ve misafirlerimizede ayrı ayrı teşekkür lerimi sunarım." dedi.