MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, İl Başkanı Adnan Doğu ve beraberindeki heyet, Nevşehir Ticaret Borsası Başakanı İbrahim Salaş'ın ev sahipliğinde Nevşehir iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç,  kentin kalkınması ve istihdamın arttırılması için istişarelerde bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.

MHP Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, "Heyetimiz ile birlikte Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İbrahim Salaş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanımız Sayın Mehmet Ali Öbekli, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Habil Uluer, Sayın Ekrem Nurlu, Sayın Cavit Vergiveren, İş İnsanı Sayın Avni Parmaksız ve Sayın Ali Taşkıran’ı ziyaret ettik. Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İbrahim Salaş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Kılıç: "Tek derdimiz Nevşehir"

Her yönüyle büyük bir potansiyele sahip olan Nevşehir'in kalkınıp gelişmesine yönelik neler yapılabileceğini konuşarak, fikir alış verişinde bulunduklarını vurgulayan Kılıç, "Toplumun bileşenleri ile dönem dönem bir araya gelerek ilimizin mevcut durumu ve geleceğine ilişkin değerlendirmeler yapmaya devam edeceğiz. Nevşehir genelinde üretimin ve iş imkanlarının artırılarak, insanımızın refah düzeyinin yükseltilmesi için iş adamlarımız ile birlikte çalışmalar yürütmek istiyoruz. İlimizde ticaret hayatının canlı tutulması için şehrin tüm dinamikleri ile beraber yol almaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.