Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu, “Engelli Bakım Merkezi” projesini açıkladı.

Adnan Doğu, projelerini anlatıyor vatandaşları hayran bırakıyor...

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Nevşehir’de 31 Mart seçimlerine çok sıkı hazırlanıyor. Bu kapsamda şehrin sevilen isimlerinden Adnan Doğu, Nevşehir Belediye Başkanlığı için var gücü ile çalışıyor. Şehrin çehresini değiştirecek ve modernleştirecek projelerini tek tek açıklayan Doğu, yeni bir projeyi daha kamuoyu ile paylaştı.

Nevşehir'de mahallelere taziye evi projesini açıklayan MHP adayı Adnan Doğu, daha sonra “Engelsiz Şehir Nevşehir” projesini duyurmasının ardından  bugün ise, “Engelli Bakım Merkezi” projesini açıkladı.

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Doğu: "Nevşehir'imizde engelli bireyimize bakım veren vatandaşımızın bir süre dinlenmesine, engelli bireyimizin de sosyalleşmesini sağlayacağımız merkezi halkımızın hizmetine sunacağız." dedi.

“Nevşehir Değiştirecek, Nevşehir Değişecek” sloganı ile hazırlanan projelerde şehirde ki engelli vatandaşların engellerini ortadan kaldırmak amacıyla üst geçitlere asansör yaparak başta engelli ve yaşlı olmak üzere tüm vatandaşların üst geçit kullanımını kolaylaştırmak hedefliyor.

“Göreve geldiğimizde bu şehir için var gücümüz ile çalışacağız” diyen Adnan Doğu, “Her kesimi yakından ilgilendiren dolu dolu projelerimizi tek tek açıklıyoruz. Görev verildiğinde hepsi de sırası ile hayata geçecektir. Şehrimizi ve bu insanlarımız seviyoruz” dedi.