Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Nevşehir Belediye Başkan adayı Adnan Doğu, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette MHP Nevşehir Belediye Başkanı Adayı Adnan Doğu’ya, MHP İl Başkanı Ali Akkoç, MHP 25.Dönem Milletvekili Mehmet Varol ve Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Meclis Başkanı Mehmet Havalı'nın yer aldığı Ticaret Borsası binasında gerçekleşen ziyarette konuşan MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Adnan Doğu; “Nevşehir'de yaşayan ve bu şehrin sorunlarını bilen biri olarak, gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlattı ve Nevşehir Ticaret Borsası’nın taleplerini ve önerilerini dinledi.

Çevre, sağlık, alt yapı, atık değerlendirme enerji projeleri, kültürel çalışmalar ve sosyal sorumluluk projeleri, Eğitim, Turizm, organize sanayi bölgesi’ nin geliştirilmesi ve genişletilmesi gibi çözüm odaklı belediyecilik anlayışını getireceklerini dile getiren Doğu, Ticaret Borsası’nın planlanan ve hayata geçirilen projeleri hakkındaki pozitif düşüncelerini Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a ileterek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Nevşehir için taşın altına elini koyan herkesin yanında olduklarını belirten Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’da Adnan Doğu ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi.