MHP Ürgüp Belediye Başkan adayı Mustafa Öz yaptığı açıklamasında; "Sevdalısı olduğumuz kadim kente hizmet etme düsturuyla çıktığımız bu yolda bize bu görevi tevdi eden başta Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere MHP Genel Başkan Yardımcımız, Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Filiz Kılıç’a ve ilçemizdeki her bir ülküdaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Başkan adayı Mustafa Öz; "Hep birlikte yaşadığımız ilçemizde sorunlarınıza çözüm bulmak ve geleceği birlikte şekillendirmek için önemli bir yola çıkıyoruz.

Birlikte yazacağımız her hikaye benim için çok değerli olacaktır. Hep birlikte yeni hikayeler yazacağız. Değişim ve gelişim için çıktığımız bu yolda Allah’ın takdiri ve sizlerin desteği ile başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

Milliyetçi Hareket’in Üretken Belediyecilik anlayışıyla şehrimizi yönetecek; vizyon projeleri ilçemiz için el birliği ile hayata geçireceğiz.

2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Saygılarımla…" dedi.

MUSTAFA ÖZ KİMDİR?

1975 karın köyü doğumluyum ilk öğrenimi karın köyünde tamamladıktan sonra Ürgüp Lisesi’nde devam ettim turizmde çeşitli otellerde yöneticilik ve personel olarak çalıştım çeşitli ülkelere yurt dışı ziyaretleri oldu 1995 yılında vatani görevimi yaptım evli ve bir kız babasıyım şu an Ankara ve Nevşehirde final asansör Ticaret limited Şirketi sahibiyim 2014 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp ilçe Başkanlığı görevine geldim 2019 yılında Ürgüp belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyesi 2023 yılında yeniden Ürgüp ilçe Başkanlığı yapmakta idim Genel merkezimizin takdiriyle 2024 yerel seçimlerinde Ürgüp belediye başkan adayı oldum.