Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ürgüp İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak katılan Mustafa Öz başkan seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. 

Mevcut İlçe Başkanı Tevfik Öz’ün aday olmadığı kongreye tek liste ile gidilerek Mustafa Öz İlçe Başkanlığına seçildi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak yeni Başkan Mustafa Öz'ü tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

“Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Ürgüp İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, KAÇEP Başkanlığımız, İl-İlçe Yöneticilerimiz ve teşkilatımızla beraber gerçekleştirdik.

Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla MHP Ürgüp İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Mustafa Öz ve yönetimini tebrik ediyor, görevi devreden Sayın Tevfik Öz ve yönetimine teşekkür ediyorum." dedi.