Ak Parti Nevşehir Milletvekili adayı Süleyman Özgün, 14 Mayıs seçimleri kapsamında saha çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor. Hafta sonu programı yoğun geçen Özgün, Nevşehir’in Acıgöl ilçesi ve köylerinde coşkuyla karşılandı. AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Süleyman Özgün, Acıgöl ve köylerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Nevşehir İl ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği Milletvekili adayı Özgün önce Acıgöl ilçeyi, Acıgöl çarşı esnafı daha sonra da Acıgöl’e bağlı köylerde sıcak ve samimi sohbetler yaparak halkın istek ve taleplerini dinledi.

Sabah saatlerinde Acıgöl, Karacaören, Tepeköy ve Topaç köylerini ziyaret eden Özgün, öğleden sonraki programında merkeze bağlı Alacaşar ve Özyayla köylerinde halkla buluştu. Özgün seçim gezisi ziyaretleri kapsamında gittiği köylerde düğün ve nişan merasimlerine de katılarak çiftlere mutluluklar diledi.

Sonrası Uçhisar Kasabasına geçen Özgün, Uçhisar seçim ofisini ve esnafları ziyaret etti. Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’nün mihmandarlığında kasaba halkı ile kucaklaşan Özgün, Uçhisarlı vatandaşlarla ve esnaflarla hasbihal ederek halkın sorularına cevap verdi.

Nevşehir merkez zahire pazarı esnafı ile ziyaretlerini sürdüren Özgün akşam saatlerinde çat kapı ziyaretler yapıp gençlerle ve vatandaşlarla Türkiye yüzyılı vizyonunu anlattı.