AK Parti MKYK Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık ettiği 201. MKYK Toplantısına katıldı.

AK Parti'de Genel Başkan Yardımcılarının yanısıra tüm Bakanların da katıldığı toplantıda hem gündeme dair konular ele alınıyor hem de saha çalışmalarında karşılaşılan talep, istek ve öneriler bizzat ilgili Bakanlıklara iletilmek suretiyle istişare ediliyor.

Nevşehir Milletvekili ve aynı zamanda da uzun yıllardır AK Parti Genel Merkezinde çeşitli görevler alan Emre Çalışkan'ın Merkez Karar ve Yönetim Kurulunda olması şehrimizin sorunlarına daha hızlı çözümler üretmek açısından oldukça önemli.

AK Parti MKYK Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, twitter adresinden yaptığı paylaşımında; "'201.MKYK Toplantımızı Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. @RTErdogan 'ın riyasetinde yapıyoruz.

Alınacak olan kararların partimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum.' şeklinde toplantıyı paylaşan Milletvekilimiz Emre Çalışkan'a başarılar diliyoruz.