AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, Kurban Bayramı nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında "Tüm İslam aleminin ve sevgili Nevşehirli hemşerilerimin mübarek Kurban bayramını tebrik ediyorum dedi".

Milletvekili Özgün mesajında şunları kaydetti; "Sevgili Nevşehirli Hemşehrilerim, Dargınlıkların, kırgınlıkların, küskünlüklerin bir kenara bırakıldığı müstesna günlerimizden biri olan mübarek Kurban Bayramını; sağlık ve huzur içerisinde karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Milli ve manevi duyguların iç içe yaşandığı bayramlarımız; dostluğu, kardeşliği, yardımlaşmayı, paylaşmayı pekiştiren, yaşlı, akraba ve hasta ziyaretlerinin sıklıkla yaşandığı, geçmiş ile geleceğimizin arasında sağlam köprülerin oluşturulduğu ender yaşanan manevi atmosferlerimizdendir.

Böyle önemli günlerin coşkusunu ve sevincini yaşarken zirveye çıkardığımız yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın birkaç gününe değil her gününe yayabilmek, bu duyguları kalıcı hale getirebilmek için daha fazla çaba göstermeliyiz.

Maneviyatı yüksek böyle mübarek günleri bir vesile olarak görmeli; dargınlıklarımızı ve kızgınlıklarımızı unutarak, aramızda ki yardımlaşmayı artırmak suretiyle, kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz.

Bu vesile ile bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Tüm Nevşehirli hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, bu bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum." dedi.

Editör: Funda Afşar