AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, kurum ziyaretleri kapsamında Tapu Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Tapu Müdürü Songül Ekinci ile görüştü.

Milletvekili Özgün; "Tapu Müdürümüz Songül Ekinci hanımefendi ve Tapu Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz." dedi.

Daha sonra Nevşehir Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının inşaat alanında incelemelerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün,  Nevşehir Tapu Müdürü Songül Ekinci ve Nevşehir Kadastro Müdürü Mehmet Selim Alabaş ile birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında yapılan protokol kapsamında TOKİ tarafından ihale edilerek yapımına başlanan Nevşehir Tapu ve Kadastro Müdürlükleri hizmet binası inşaatında çalışanları ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı.

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Milletvekili Özgün, vatandaşlarımıza daha modern ve donanımlı hizmet verebilmek amacıyla yaptırılan Nevşehir Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü yeni hizmet binası inşaatının Kurumumuza ve Nevşehir ilimize hayırlı olmasını diledi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir İl Tapu Müdürü Songül Ekinci'de Milletvekili Süleyman Özgün'e teşekkür etti.