MODERN AGRO Tarım Market, bu yılda 2. NEVAGRI’2023 Nevşehir Kapadokya Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarında yerini aldı.

Tarım ilaçlarının yanı sıra firmamız bünyesine "Akona tarımsal sulama" sistemlerinide bünyesine katan çiftçi dostu MODERN AGRO Tarım Market standı fuarda ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor.

MODERN AGRO Tarım Market Büyümeye Devam Ediyor

Bitki besleme ve bitki koruma dediğimiz gübre ve ilaç firmaları sektörünün İç Anadolu bölgesindeki önemli temsilcilerinden MODERN AGRO Tarım Market, 2. Nevşehir Tarım ve Gıda Fuarı'nda yeni ürünlerini sergiliyor. 

Modern Agro İşletme sahibi Mevlüt Meşe; "MODERN AGRO Tarım Market olarak saygı değer üreticilerimize ilaç, gübre, yaprak gübresi tohum alanlarında destek veriyoruz. Tarım ilaçlarının yanı sıra firmamız bünyesine "Akona tarımsal sulama" sistemlerinide katarak firmamızı ve hizmetlerimizi büyütmeye devam ediyoruz. Gerek engin bilgilerimizle özenle satışını yaptığımız ürünlerle ,gerek arazide verdiğimiz teknik desteklerle verimli ve kaliteli ürünler çabasındayız. Ekim, dikim anından mahsülün satış anına kadar çiftçilerimize yardımlarımız devam ediyor" dedi.

Meşe; "Nevşehir Kapalı Pazar yerinde 14-17 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2. Nevşehir Tarım ve Gıda Fuarı'nın ilimize ve Türk çiftçisine hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm çiftçilerimizi mutlaka standımıza bekliyoruz" ifadelerinde bulundu.

MODERN AGRO Tarım Market

"Bitki besleme bizim işimiz"

Adres: Fatih sultan mehmet mahallesi ali dirikoç  bulvarı No:24 göre yolu  Nevşehir merkez

"Kalite asla tesadüf değildir"

Tel: 541 650 42 50
       541 122 00 50

Bitkilerinize lazım olan her ürün bizde ...