MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır ve MÜSİAD Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Çopur AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün'ü ziyaret etti.

MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, "Nevşehir MÜSİAD Ailesi olarak , Nevşehir'imizin kıymetli Ak Parti Milletvekili Sayın Süleyman ÖZGÜN beyefendiyi ziyarette bulunduk . MÜSİAD ailesi olarak vizyonumuzu , misyonumuzu ve şehrimiz için neler katabilecekler konusunda Sayın Vekilimiz ile paylaşımda bulunduk. Bizleri ilgiyle dinlemesi , güler yüzlü hoş sohbette bulunması ve misafirperverliği için şükranlarımızı sunuyoruz ." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün'de; "Nevşehir MÜSİAD Başkanı Ahmet Çakır ve Başkan Yardımcısı Murat Çopur beyefendilerin nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz." dedi.

Ziyaret sonunda MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, Milletvekili Özgün'e kendi üretimi olan ve Kapadokya sıcak hava balonu şişesiyle hazırlanan üzüm kolonyası hediye etti.