Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Nevşehir Şube Başkanlığı il genelinde önemli kurumlara ziyaretler gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunuyor. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, MÜSİAD Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Çopur ve beraberindeki heyet, bu kapsamda Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kenan Sarıtaş ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Yetişen'i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır; "MUSİAD Nevşehir şübesi olarak Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Osman Yetişen ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kenan Sarıtaş beyefendiyi ziyaret ederek MÜSİAD hakkında verimli bir sohbette bulunduk. Esnaflarımız için ne denli kıymetli bir platform olduğunu, dünya ticaret ağı hakkında bilgi paylaşımında bulunduk . Kıymetli Başkanlarımızın güler yüzlü sohbeti ve misafirperverliği için şükranlarımızı sunuyoruz. Daima üreten, gelişen Esnafımızın iş insanlarımızın yanındayız !" dedi.