Ulaşımdan dönüşüme,  turizmden sosyal ve gönül belediyeciliğine kadar 7’den 77’ye tüm kesim için yaptıkları hizmetleri ve yapacakalrı birbirinden özel projelerini açıklayan AK Parti Nar Belediye Başkan Adayı Süleyman Özçelik, “İnsan odaklı, hizmet ve eser siyasetini önemseyen, yerel kalkınmayı asla göz ardı etmeyen, verdiği sözü yerine getiren, katılımcı, kapsayıcı, hesap verebilir anlayış ile hizmet ediyoruz” dedi.

Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlardan büyük ilgi gören AK Parti Nar Belediye Başkan Adayı Süleyman Özçelik, gerçekleştirdikleri projeleri nasıl yaptılarsa, yeni dönemde de aynı şevkle neler yapacağını anlatıyor.

Nar kasabasında 200 Yıllık tarihi bezirhane turizme kazandırıldı...

Belediye başkanlığı görevi süresince Nar halkının hayatına dokunan hizmetleriyle "Gerçek Belediyeciliğin" en güzel örneklerini sergileyen AK Parti Nar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Süleyman Özçelik, yaptığı açıklamasında; "Yöresel ürünlerle turizm çeşitliliğinin ve gelirinin arttırılması adına uzun yıllardır kendi haline terk edilen tarihi Bezirhanemiz turizme kazandırılmıştır." dedi.

NAR KASABAMIZA  2.5 MİLYONLUK  DEV BİR YATIRIM DAHA...

BEZİRHANE'DEN HASBİHAL'E...

Başkan adayı Özçelik; "200 Yıllık tarihi Bezirhanemiz hazırladığımız proje kapsamında, Turizm değerlerinin etkin bir şekilde tanıtılması ve Turizm sektöründeki insan kaynağının geliştirilmesi, sektörlerinde rekabet edebilirliğin geliştirilmesi maliyetlerinin azaltılması, ürün kalitesinin ve çeşitliliğin arttırılması sektör verimliliğinin yükseltilmesi tabi kaynakların ekonomiye kazandırılması üretim kapasitelerinin arttırılması, yenilikçi yöntemler ile işlenmesi ve insan kaynağının geliştirilmesi amacıyla gerekli altyapının oluşturulması, ayrıca bölgede kadınlara yönelik istihdam sağlanması ile birlikte "Hasbihal" adıyla halkımızın hizmetine açılmıştır. 9 bayana istihdam sağlanarak yöresel lezzetlerin tek adresi HASBİHAL kafe olarak halka açılmıştır. Biz yaptık yine biz yapacağız. Kasabamız ve hemşehrilerim herşeyin en güzeline layık. Nar'ımıza hayırlı olsun" dedi.

İşte Öncesi ve Sonrasıyla Bezirhane'nin Dönüşüm Hikayesi...

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI

ÖNCESİ

SONRASI