Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Dr. Mehmet Savran ve AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Necati Yurtbilir ile birlikte il merkezinde 18 yaşına giren ilk defa oy kullanacak gençlere sürpriz doğum günü ziyareti gerçekleştirdi.

Sürpriz ziyarette pasta kesilerek, doğum günü kutlaması yapıldı.

Sürpriz ziyaret konusunda teklifin AK Parti Gençlik Kolları'ndan geldiğini dile getiren Savran'ın "çat kapı" ziyareti karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen gençler, büyük heyecan yaşadı.

Savran: “Bu şehrin gençlerine çok güveniyorum”

Gençlerin doğum gününü kutlayan Savran, “Gençlerimizle her fırsatta sohbet ettiğimde onların gözlerinde gördüğüm ışık, geleceğe yönelik umutları, hayalleri ve düşünceleri şahsıma enerji veriyor. Nevşehir'in geleceği emin ellerde olduğunu görüyorum. Cumhurbaşkanımız 'Seçilmek değil, seçmek önemli' diyor. Bu tabii gençlere de bir sorumluluk yüklüyor. Gençlerimiz, 31 Mart'ta şehirleriyle ilgili, gelecekleriyle ilgili oy vermiş olacaklar. Biz geleceğimiz yarınımız Gençlerimize inanıyoruz, onlarda bize güvendiklerini ifade ediyorlar. 31 Mart günü işallah, sizi de bizi de sevindiren neticelere ulaşırız." diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Necati Yurtbilir'de, AK gençlik olarak gençlerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Birlikte Nice AK yıllara...

Başkan Yurtbilir, “Bugün ilk defa oy kullanacak genç arkadaşlarımıza doğum günü sürprizi yaptık. Genç Arazi Programlarımız kapsamında ilk defa oy kullanacak Genç Kardeşlerimizin doğum günlerini Belediye Başkanımız ve Adayımız Dr. Mehmet Savran ile birlikte kutluyoruz. Genç kardeşlerimizin yüzlerindeki mutluluk ve kalplerindeki sıcaklığı, teşekkürleri ve tebessümlerinde gördük. Her genç gelecektir. Geleceğimize sahip çıkmak zorundayız. Gelecek, umuttur, hayaldir, hayattır. Gençlerimizin yanında olmaya ve gençliğin partisi olmaya devam edeceğiz. Geleceğe ve gençliğe sahip çıkacağız. Ulaşılmadık tek bir genç bırakmayana kadar gönül kazanmaya, Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte nice AK yıllara” ifadelerini kullandı.