Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetiminden yapılan açıklama şöyle;

Kamuoyuna Duyurulur

Bugün yapılacak olan Genel Kurul toplantısı alınan karar gereği 1 ay sonraya ertelenmiştir. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan genel kurula üye olmak isteyenlerin kulüp yönetimine başvuru yapmaları gerekmektedir. Son zamanlarda yerel gazetelerde kulübe üye olamadığı yönünde açıklamalarda bulunanları ve diğer Nevşehir Spor’a gönül veren herkesi kulübümüze üye olmaları ve yönetimde yer almaları için bekliyoruz.

Herkesin aday olabileceğini bu süreçte de kulübü yaşatmak için bize destek olan, “Şehir takımına sahip çıkarsa, tabi ki belediye de elinden geleni yapar” diyen Nevşehir Belediye Başkanı Sn. Mehmet Savran’a teşekkür ediyoruz.

Bu bir aylık süreçte kulübün yaşaması için Nevşehir’in desteğini bekliyoruz. Gerçekten Nevşehir Spor’u seven herkes kulübümüze bağış yapabilir. Yapılan her bağışın nereye harcandığı , ne yapıldığı teker teker ilgili kişilere gönderilecektir.

Geçtiğimiz süreçte Nevşehir Sporumuz hakkında konuşan herkesi, söylediklerinin laftan ibaret olmadığını göstermeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla.