banner461

Nevşehir'de okuldan hırsızlık yapan şahıs tutuklandı

Nevşehir'de Yunus Emre İlkokulundan televizyon, bilgisayar, projeksiyon cihazı ile 2 adet musluk çalan hırsız yakalanarak tutuklandı.

banner15
Nevşehir'de okuldan hırsızlık yapan şahıs tutuklandı
11 Eylül 2021 Cumartesi 12:28

banner517
banner134

Yunus Emre İlkokulundan Hırsızlık Yapan Şahıs Yakalanarak Tutuklandı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri ilimizde başarılı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 03/09/2021 ile 06/09/2021 günü arasında Nevşehir merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Volkan Sokak üzerinde bulunan Yunus Emre İlkokulundan yaklaşık değeri 12.500 TL olan 1 adet 127 ekran televizyon, 1 adet masa üstü bilgisayar, 1 adet projeksiyon cihazı ile 2 adet musluğun çalınması neticesinde meydana gelen “İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık” olayı ile ilgili olarak Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile ortaklaşa yapmış olduğu çalışmalarda,

Olayın şüphelisi O.E.B. isimli şahıs Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda yakalanarak gözaltına alınmış, şüpheli şahsın alınan beyanında olayı kendisinin gerçekleştirdiğini, çaldığı eşyaları sattığını ve parasını harcadığını beyan etmiş, suça konu eşyalardan 1 adet 127 ekran televizyon 1 adet projeksiyon cihazı muhafaza altına alınarak teslim edilmiş, suça konu diğer eşyaların temini için çalışmalar devam etmektedir.

Gözaltına alınan şahıs sevk edilmiş olduğu Adli Makamlarca TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.