banner461

Nevşehirli şehit annesi oğluna kavuştu

Diyarbakır Hani İlçesinde 04 Ekim 1992 tarihinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Nevşehirli Şehit Ahmet Tekdemir'in annesi Gülizar Tekdemir hakkın rahmetine kavuştu.

banner15
Nevşehirli şehit annesi oğluna kavuştu
11 Eylül 2022 Pazar 12:31

banner517
banner134

Diyarbakır Hani İlçesinde 04 Ekim 1992 tarihinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Acıgöl İlçesi Tatlarin Beldesi Nüfusuna kayıtlı Şehit Ahmet Tekdemir'in annesi Gülizar Tekdemir hakkın rahmetine kavuştu.

89 Yaşında hayatını kaybeden Şehit Ahmet Tekdemir'in annesi Gülizar Tekdemir'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tatlarin kasabasında toğrağa verildi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 1992 yılında Diyarbakır Dicle’de şehit olan Jandarma Er Ahmet Tekdemir’in vefat eden annesi Gülizar Tekdemir’in cenaze merasimine katılarak, taziye dileklerini iletti.

Allah Rahmet Eylesin.

FİB Haber Merkezi olarak Merhumeye Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.