banner461

Nevşehir'de korona testim pozitif çıktı şakası ortalığı karıştırdı

Nevşehir'i orta oyunuyla tıklanma rekorları kıran Rıdvan Göğüş bu kez yeni hazırladığı "Benim korona virüs testim pozitif çıktı" sosyal deney videosu ile ortalığı karıştırdı...

banner15
Nevşehir'de korona testim pozitif çıktı şakası ortalığı karıştırdı
25 Eylül 2020 Cuma 22:51

banner143
banner134

Nevşehirli İnternet Fenomeni Rıdvan Göğüş, "Benim korona virüs testim pozitif çıktı" diyerek yaptığı sosyal deneyle Nevşehirli vatandaşların tepkisini ölçtü.

İnternet Fenomeni Göğüş, "Hastaneden geliyorum benim testim pozitif çıktı. Eczane arıyorum. Yardımcı olurmusunuz" diye sordu. Kimi Eczane adresi tarif etti, kimi sopayla kovaladı, kimi yanından kaçtı... 

İşte Nevşehirli Vatandaşlarımızın verdiği o birbirinden ilginç cevaplar...

Göğüş, şakaladığı vatandaşlara daha sonra gerçeği anlatarak, Korona hastası olmadığını sadece vatandaşlarımızın duyarlılığını ölçtüğünü söyleyerek, şakaladığı vatandaşlara Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın hediyesi olarak "Maske" hediyesi dağıttı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Herkes, size gelip de bizim Rıdvan Göğüş gibi 'ben kovid oldum' demez. Lütfen maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassas bir şekilde uyalım dostlar " sözleri ile vatandaşları uyardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.