Nevşehir'in Bölgesel Amatör Futbol Ligi'ndeki temsilcisi Suvermez Kapadokyaspor'da Yapılan Olağanüstü Kongre Sonucu Kulüp Başkanlığına Ülkü Aslan Getirildi.

Ülkü Aslan, ilimiz futbol tarihinde daha önce Kapadokya Nevşehirspor'da kulüp Başkanlığı yapan Oya Karabıyık'tan sonra seçilen ikinci bayan başkan oldu.

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) Nevşehir'in gururu temsilcimiz Suvermez Kapadokyaspor daha önce yapılan açıklamada yeni sezonda lige katılmama kararı almasının ardından yaşanan bu gelişme sonrası 2023-2024 sezonunda Nevşehir'in Bal temsil edileceği ifade edildi.

YENİ YÖNETİM, YENİ HEYECAN.

Konuya ilişkin kulüpten yapılan açıklama şöyle; "Suvermez Kapadokya Spor Kulübümüzde Yapılan Olağanüstü Kongre Sonrası Yeni Başkanımız; Ülkü Aslan Olurken, Başkan Yardımcımız ise Fatih Inanan Oldu.

Nevşehirimizin BAL Ligindeki Tek Temsilcisi Olan Kulübümüzde, Bildiğimiz Kadarıyla Nevşehir Futbol Tarihinde Bir Ilk’e İmza Atıldı ve Nevşehir Futbol Tarihinin İlk Bayan Başkanı Ülkü ASLAN Hanımefendiler Oldu.

Diğer Taraftan Taşın Altına Elini Değil, Adeta Vücudunu Koyan 2.Başkanımız Fatih İNANAN Beyfendiler Oldular.

Bu Takım 3 Yıldır Nevşehirimizi En Güzel Şekilde Temsil Etmeye Çalıştı. Bundan Sonrada Şehrimizi En Güzel Şekilde Temsil Edecektir. Bütün NEVŞEHİRİMİZİ Takımımıza Maddi Manevi Destek Vermeye Davet Ediyoruz.

Kulübümüzün Renkleri Kırmızı Beyaz Olmuştur. Amblemi İse Nevşehirimizin Simgesi Lale ve Kapadokya’mızın Balonlarından Oluşacaktır.

Yeni Yönetim Kurulumuz İlerleyen Günlerde Kamuoyu İle Paylaşılacaktır. Kulübümüzün Geçtiğimiz Yıl Başkanlığını Yapan Halil Tunca Beyfendiler Yönetimde yer alacaktır." ifadelerine yer verildi.

,