Nevşehir İl Müftülüğü Personelinden Üçüz Bebeğe Hoş Geldin Ziyareti...

Nevşehir İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörlüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Nevşehir Şubesi Kadın Kolları, yeni doğan üçüz bebeğe hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Asuman Turğut ve TDV Nevşehir Şubesi Kadın Kolları sorumlusu Halime Gökçe, yeni üçüz çocuk sahibi olan aileyi ziyaret ederek sevinçlerini ve mutluluklarını paylaştı.

Ailenin sevincine ortak olmak için Aymira, Miraç ve Aysima bebeğin ailesini ziyaret eden TDV Nevşehir Şubesi Kadın Kolları Sorumlusu Gökçe, Tepe ailesini tebrik ederek çocuklarıyla birlikte sağlıklı bir ömür diledi.

“Tepe çiftinin sevincine ortak olmak bizim için büyük bir mutluluk oldu.” diyen ADRB Koordinatörü Turğut, “Üçüz bebeğimize bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diler, çiçeği burnunda anne ve babamızı tebrik ederiz” şeklinde konuştu.

“Bir Anne Dünyaya Yön Verebilir”

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörlüğü ile TDV Nevşehir Şubesi Kadın Kollarının yapmış olduğu ziyareti değerlendiren İl Müftüsü Kazım Güzel, “Annelik dünyanın tüm toplumlarında kutsal olarak kabul edilir. Bizim medeniyetimizde ve dinimizde ise çok daha özel bir yere sahiptir. Bu ziyaretlerimizle annelerimize desteğimizi ve dayanışmamızı ifade ediyoruz. Anneler, yetiştirecekleri hayırlı evlatlarla dünyaya yön verebilir. Bizim tarihimiz bunun güzel örnekleriyle doludur. Annelere vereceğimiz değer ve önem, aynı zamanda milletimizin geleceğine ışık tutacaktır. Bu kapsamda annelerimize yönelik ziyaretlerimiz ve moral aşılayıcı desteklerimiz devam edecektir” dedi.

İl Müftüsü Güzel, Tepe ailesini tebrik ederek çocuklarıyla birlikte sağlıklı bir ömür diledi.

Tepe ailesi de İl Müftüsü Kazım Güzel başta olmak üzere ziyaretlerinden dolayı İl Müftülüğü ADRB Koordinatörü Asuman Turğut ve TDV Nevşehir Kadın Kolları Sorumlusu Halime Gökçe ile Kur’an Kursu öğreticilerine teşekkür etti.