Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler köylerde meydana gelen su, kanalizasyon ve yol arızalarını giderdi.

Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Ekipleri; Nevşehir Merkez İlçeye bağlı Çardak ve Özyayla Köylerinde, Acıgöl İlçemizdeki Karacaören Köyümüzde, Avanos İlçemizdeki İğdelikışla ve Sarılar Köylerimizde, Gülşehir İlçemizdeki Abuşağı ve Eğrikuyu Köylerimizde, Derinkuyu İlçemizdeki Özlüce ve Yuva Köylerimizde, Hacıbektaş İlçemizdeki Yenice Köyümüzde, Ürgüp İlçemizdeki Başköy ve Ulaşlı Köylerimizde meydana gelen İçme Suyu Elektrik Arızaları giderilmiştir.

Acıgöl İlçemizdeki Ağıllı Köyümüzde, Ürgüp İlçemizdeki Mustafapaşa Köyümüzde İçmesuyu Kanal Hattı Arızaları giderilmiştir.

Hacıbektaş İlçemizdeki Sadık Köyümüzde, Gülşehir İlçemizdeki Eğrikuyu Köyümüzde, Derinkuyu İlçemizdeki Doğala Köyümüzde ve Ürgüp İlçemizdeki Mustafapaşa Köyümüzde bulunan hanelerin foseptik çekim işlemi gerçekleştirilmiştir.

Acıgöl İlçemizdeki İnallı Köyümüzde kanalizasyon akan derenin temizliği yapılmıştır.

Merkez İlçemizdeki Özyayla Köyümüzde su deposu boruları yenilenmiştir.

Ayrıca;

Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Ekiplerimizce;

Merkez İlçemizdeki Özyayla ve İcik Köylerimizde, Avanos İlçemizdeki Topaklı Köyümüzde, Acıgöl İlçemizdeki Topaç ve Kurugöl Köylerimizde, Gülşehir İlçemizdeki Emmiler ve Hacıhalilli Köylerimizde, Kozaklı İlçemizdeki Kalecik Köyümüzde, Hacıbektaş İlçemizdeki Yurtyeri Köyümüzde yama serim işlemi gerçekleştirilmiştir.

Merkez İlçemizdeki Özyayla Köyümüzde sıcak asfalt çalışması yapılmıştır.

Ortahisar-Göreme yol güzargahı boyunca çift kompenant çizgi çalışması yapılmıştır.