AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Mehmet Yücel, ilçe ziyaretleri kapsamında Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'a nezaket ziyaretinde bulunarak bir süre görüştü. 

Ziyarette, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ile 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Mehmet Yücel, “Teşkilatımızın bir neferi olarak, ülkemizin yüzyılı için var gücümle çalışmaya devam ediyorum. 2023 Cumhurbaşkanlığı genel seçimlerinde milletimizin bize duyduğu güvene layık olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Milletvekili aday adayı Av. Mehmet Yücel, “2023 seçimleri hem ülkemiz hem de milletimizin geleceği adına çok önemli bir dönüm noktasıdır. Son 21 yıldır güçlü bir Türkiye inşası için daima geleceği şekillendiren AK Parti, milletimizin güçlü desteğiyle 2023 seçimlerinden de zaferle çıkacaktır. Bizler de güçlü bir Türkiye inşası için inançla ve azimle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. 2023 seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Aksoy, makamında ağırladığı aday adayı Av. Mehmet Yücel'i tebrik etti.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'da, önümüzdeki milletvekili aday adaylığı sürecinde Yecel'e başarı dileklerini ileterek, “Başvurunun başladığı ilk günden itibaren geniş bir yelpazede toplumun her kesiminden AK Partili aday adaylarını Beldiyemizde ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu çeşitliliği zenginlik olarak değerlendiriyoruz ve AK Partili vekil adaylarımızın millete hizmet yarışı içinde yeri geldiğinde ayrı kulvarda yeri geldiğinde bugünkü gibi aynı sofrada bir arada olması AK Parti’nin ülkenin tümünü haset gütmeden kucakladığının göstergesi olarak değerlendirmek lazım. Ben adaylarımıza partimize gösterdiği teveccühten ötürü teşekkür eder, millete hizmet etmek üzere çıktıkları bu yolda kendilerine sonsuz başarılar temenni ediyorum” dedi.