AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Genel merkez görevlendirmesiyle karayoluyla depremin merkez üssü Kahramanmaraş'a doğru hareket etti.

Milletvekili Açıkgöz; "Ülkemize büyük geçmiş olsun. Çok geniş bir alanı etkileyen büyük bir deprem yaşadık. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara şifalar diliyoruz. Devletimiz, bakanlarımızın koordinasyonu ile tüm imkanları seferber ediyor. Partimiz de Genel Başkan Yardımcılarımızın koordinasyonunda tüm MKYK üyeleri, milletvekillerimiz ile depremin etkilediği illerimizde vatandaşlarımızın yanındadır. Tüm teşkilatlarımızla başta kan bağışı olmak üzere her türlü yardım ve destek için seferberlik halindeyiz. Yaralarımızı saracak, seferberlik ruhuyla hep birlikte üstesinden geleceğiz inşallah" dedi.

Açıkgöz; "Biz gönlü yüce bir milletiz."

Nevşehirli vatandaşlara deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar için destek çağrısında bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Bir ve beraber olarak, bu afed sınavını da hep birlikte Türkiye olarak atlatacağız inşAllah. 

Depremde etkilenen illerimize ve vatandaşlarımıza yardım yapmak isteyen hemşehrilerimizden mesaj alıyoruz. Haydi Nevşehir, Nevşehir AFAD koordinasyonunda tek yürek olarak kardeşlerimize uzanan el olalım."

Yardımların toplanma merkezi Nevşehir Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu