Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır , MÜSİAD Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Çopur ve beraberindeki heyet, Ürgüp ilçesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ile görüştüler.

Kısa adı MÜSİAD olan; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır; "Ürgüp Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Aktürk Beyenfendiyi ziyaret ettik. MÜSİAD Yönetimi olarak MÜSİAD'ın faaliyetleri vizyonu ve misyonu hakkında sohbet ettik. Bu konuda Nevşehirimiz İçin yapılabilecekler, Müsiad'ın üyelere ve şehirlere nasıl faydalı olacağı, Network bağlantıları gibi konuları ele aldık. Değerli istişareleri için ve misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, nazik ziyaretleri için Nevşehir Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette ilçemizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, günün anısına Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk'e kendi üretimi olan ve Kapadokya sıcak hava balonu şişesiyle hazırlanan üzüm kolonyası hediye etti.

MÜSİAD'la Tanışın !

Yurt içinde  84 Noktada,Yurt Dışında 71 Farklı Ülkede 85 Noktada Toplamda 169 nokta ile hizmet veren bir sermaye platformudur.
Müstakil Sanayici Ve İşAdamları Derneği; Üyelerin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurumlarına ileten kurumdur.