Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır , MÜSİAD Şubesi Başkan Yardımcısı Murat Çopur ve beraberindeki heyet, Nevşehir Belediyesini ziyaret ederek Başkan Dr. Mehmet Savran ile görüştüler.

Kısa adı MÜSİAD olan; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır; "Kapadokya'mız ve Nevşehirimizin kıymetli Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Savran Beyefendiye ziyarette bulunduk. Müsiad olarak şehrimiz üreticileri ve iş insanları için yurt dışı bağlantıları,yurt içi ve yurt dışı pazar araştırma faliyetleri konusunda neler yapabileceğimizi istişare ettik. İlk Yurt Dışı Faliyetimiz Irak Erbil Kentinde Olacak. Ayrıca Belediye Üretim tesislerindeki ürünlerin pazarlanması konusunuda ele aldık. Ticari sohbeti ve istişareleri için ayrıca misafirperverliğinden dolayı Başkanımıza şükranlarımızı sunarız." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, nazik ziyaretleri için Nevşehir Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Ahmet Çakır ve berebarindeki heyete teşekkür etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette ilimizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

MÜSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Çakır, günün anısına Nevşehir Belediye Başkanı Savran'a kendi üretimi olan ve Kapadokya sıcak hava balonu şişesiyle hazırlanan üzüm kolonyası hediye etti.