Nevşehir Valisi Ali Fidan, Kurban Bayramı nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek, personellerin bayramını kutladı.

Nevşehir Valisi Ali Fidan, ziyaretlerinde emniyet, jandarma, sağlık ve 112 acil çağrı merkezlerinde görev yapan personelin fedakarlıklarını ve özverilerini takdir ettiğini belirterek, "Bayramda da görev başında olan tüm personelimize teşekkür ediyor, aileleriyle birlikte nice mutlu bayramlara erişmelerini diliyorum." dedi.

Nevşehir Valisi Ali Fidan,  İl protokol üyeleri ile birlikte, Kurban Bayramı’nın ilk gününde, Nevşehir Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Vali Fidan, sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını tebrik ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Fidan Kurban proğramı ziyaretleri kapsamında İl Jandarma Komutanlığı, Nevşehir Şehit İsmail Arslan Polis Merkezi Amirliği, Nevşehir Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ve 112 Acil Çağrı Merkezi'nde görev yapan personelin bayramını kutlayarak, fedakarlıkları ve özverileri için teşekkür etti.

Vali Fidan'ın Açıklaması:

Vali Fidan, ziyaretlerde yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bugün, Kurban Bayramının birinci günü. Bu vesileyle bazı ziyaretlerde bulunduk. Bayramda görevi başında olan bütün arkadaşlarımızın emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Sağlıkla nice bayramlara erişmeyi diliyorum."

Editör: İbrahim UYSAL