banner461

Erdoğan Ne Diyecek?

2015 yılı Nisan ayı içerisinde 14. Olağan Genel Kongresi’ni yaparak yeni yönetimini belirleyen Türk Ocakları Nevşehir Şubesi, Türk Ocakları Genel Merkezi’nin aldığı bir kararla kapatıldı. Türk Ocağı Genel Merkezi, aldığı kararı duyurduktan hemen sonra genel merkez web sitesinden dahi Nevşehir kısmını kaldırdı.

banner15
Erdoğan Ne Diyecek?
08 Temmuz 2015 Çarşamba 13:44

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 2015 yılı Nisan ayı içerisinde 14. Olağan Genel Kongresi’ni yaparak yeni yönetimini belirleyen Türk Ocakları Nevşehir Şubesi, Türk Ocakları Genel Merkezi’nin aldığı bir kararla kapatıldı. Türk Ocağı Genel Merkezi, aldığı kararı duyurduktan hemen sonra genel merkez web sitesinden dahi Nevşehir kısmını kaldırdı.

Türk Ocağı Genel Merkezi, Türk Ocağı Nevşehir Şubesi’nin kapatılma gerekçesini ise şu şekilde duyurdu; “Nevşehir Türk Ocağı Şubesi yayımlanan genelgelerin gereklerini yerine getirmediği, Şube başkanları istişare toplantılarına ve bölge toplantılarına katılmadığı, yıllık faaliyet raporunu göndermediği ve yeterli faaliyette bulunmadığı sebebiyle kapatılmıştır.”

Türk Ocakları Genel Merkezi’nin bu kararının ardından, Türk Ocakları Nevşehir Şube Başkanı Avukat Mesut Erdoğan’ın bir açıklama yapması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet tekin - 6 yıl önce
Başkanlık bunamı kalmış!