banner461

Nevşehir H. Rabia Boyacı Aile Sağlık Merkezi açılışı yapıldı

Merkez Gevher Dudayev Mahallesine Nevşehirli hayısever Dirikoç ailesi tarafından yaptırılan H. Rabia Boyacı Aile Sağlık merkezinin açılışı düzenlenen tören ile yapıldı.Açılış törenine Vali İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa...

banner15
Nevşehir H. Rabia Boyacı Aile Sağlık Merkezi açılışı yapıldı
31 Ekim 2016 Pazartesi 15:31

banner517
banner134
Merkez Gevher Dudayev Mahallesine Nevşehirli hayısever Dirikoç ailesi tarafından yaptırılan H. Rabia Boyacı Aile Sağlık merkezinin açılışı düzenlenen tören ile yapıldı.
Açılış törenine Vali İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, daire müdürleri, sağlık çalışanları, Hayırsever Dirikoç ve Boyacı aileleri, protokol üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
Vali Aktaş açılış töreninde yaptığı konuşmasında,“Bu eserin ortaya çıkmasını sağlayan maddi olarak desteklerini sunan Dirikoç ailelerine teşekkür ediyorum. Açılışını yapacağımız H.Rabia Boyacı Aile Sağlık Merkezinin ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Vali Aktaş daha sonra Dirikoç ailesi tarafından yaptırılan H.Rabia Boyacı Aile Sağlık merkezi için Nevşehirli Hayırsever Nafiz Dirikoç’a çiçek buketi takdim ederek teşekkürlerini ifade etti..
İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından duaları yapılan H.Rabia Boyacı Aile Sağlık merkezinin açılış, Vali Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktğrk, Ebubekir Gizligider, Dirikoç ve Boyacı aileleri tarafından yapıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.