Eğitime Destek Platformu Nevşehir İl Koordinasyon Toplantısının Temmuz Ayı Toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Başkanı Harun Öcal, Enderun Eğitim Vakfı temsilcisi Feryadi Yağcı, Eğitime Destek Platformu Başkanı ve Safa Vakfı temsilcisi Mustafa Gençtürk katıldı.

Eğitim yararına Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından,toplantı sona erdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, "Türkiye yüzyılının gerçek sahibi gençlerimiz için Eğitime Destek Platformu Temmuz ayı toplantısına il Başkanımız Ali Kemikkıran ile katıldık. Şehrimizin gençleri için yapabileceklerimiz hakkında sivil toplum kuruluşları ile istişarelerde bulunduk." dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran; "Eğitime Destek Platformu temmuz ayı istişare toplantısına Milletvekilimiz Süleyman Özgün ile katılım sağladık. Davetleri için teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. #TürkiyeYüzyılı'nda eğitim ve öğretime desteğimiz tüm alanlarda artarak sürecek." dedi.