Nevşehir Belediyesi, bir yandan kente yeni spor sahaları kazandırırken bir yandan da Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmayı sürdürüyor.

Bir çok branşta yüzlerce lisanslı sporcuya ulaşan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bu branşlarda oluşturduğu takımlarla bölgesel ve ulusal liglerde Nevşehir’i ve ülkemizi başarıyla temsil ediyor.

Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarıdan başarıya koşan genç yetenekleriyle bir araya gelerek, başarılı sporculara hediye takdim ettiler.

Nevşehir Belediyesi bünyesinde belediye gençliğine sahip çıkıyor kurduğu spor kulübünden başarılı sporcular yetişiyor.

“SİZLER BİZİM BAŞ TACIMIZSINIZ”

Savran: "Amatör branşlarda rekor kırıyoruz"

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; "Şehrimizin çocukları için açtığımız ücretsiz spor kurslarında yetişen yetenekli çocuklarımız spor kulübümüzle yarışmalara katılıyor, hem spor yapıyor hem de kötü alışkanlıklardan uzak kalıyor. Sonuç ise sportif başarı…" dedi.

"Şehrin çocuklarına feda olsun."

Sporcuları teker teker kutlayarak hediyelerini takdim eden Başkan Savran, "Milletvekilimiz Emre Çalışkan ile dereceye giren sporcularımızın hediyelerini verdik. Sizler bizim baş tacımız ve bizlere emanetsiniz. Şehrin çocuklarına feda olsun. Her zaman yanınızdayız. " dedi.

Nevşehir'de geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan'da; "Nevşehir Belediyemizdeyiz. Nevşehir Belediyemizin Gençlik ve Spor Müdürlüğünde dereceye giren öğrencilerimize Belediye Başkanımız Mehmet Savran ile beraber hediyelerini takdim ettik. Başarınız daim olsun inşallah." dedi.