Şimdiye kadar çok farklı şekillere benzetilerek gündeme gelen sebze ve meyvelerin arasına kalp şeklini almış bir patates de eklendi. 

Nevşehir esnaflarından Mustafa Yücel'in manavdan aldığı patateslerin arasından çıkan kalp şeklindeki patates görenleri şaşırtıyor.

Nevşehir esnaflarından Mustafa Yücel meteristeki bir manavdan akşam yemeği için dört kilo patates satın aldı. Patatesleri poşetinden çıkarırken, kalp şeklinde bir patates gören Yücel hayrete düştü. Yücel, yemekte kullanmaktan vazgeçtiği patatesi iş yerindeki masasının üzerine dekor olarak koydu.

Kalp şeklindeki patatesi gördüğünde çok şaşırdığını dile getirenMustafa Yücel, "Patatesi poşetin içerisine görünce hayret ettim. Demekki sevgi cansızlarda da olabiliyormuş...Kalp şeklindeki patatesi yıkayıp sildikten sonra iş yerime götürdüm. Masamın üzerinde dekor olarak duran patatesi gören müşterilerim de çok şaşırdı. Merakla patatesi inceleyenler ve görmek için gelenler oluyor. Ben de elimden geldiğince patatesi korumaya çalışacağım. Bu vesile ile tüm patates üreticisine hayırlı hasat dönemi diliyorum." dedi.