Nevşehir'de Karayolları Tarafından Yapımı Devam Eden ve Planlanan Ulaşım Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Karayolları 67. Şube Şefliğinde yapılan toplantıya; AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Karayolları Bölge Müdürü Ahmet Bülent Büyük ve Karayolları 67.Şube Şefi Mustafa Dağaslanı katıldı.

Ulaşım Projeleri Değerlendirildi

Toplantı da yürütülen ve projelendirilen karayolu projelerinin değerlendirilmesi yapıldı.  Karayolları 6. Bölge Müdürü Ahmet Bülent Büyük, proje çalışmaları hakkında brifing  verdi. 

Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; "Karayolları 67. Şube Şefliğimizdeyiz. İl Başkanımız Ali Kemikkıran, Milletvekilimiz Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, Ortahisar Belediye Başkanımız Mustafa Ateş, Karayolları Bölge Müdürü Ahmet Bülent Büyük ,Karayolları 67.Şube Şefi Mustafa Dağaslanı, ile şehrimizin ulaşım altyapısını güçlendirmek için verimli bir toplantı gerçekleştirdik. #HepBirlikteNevşehir için çalışmaya devam ediyoruz." dedi.