Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü tarafından merhum Hafız Melih Bahşi adına düzenlenecek olan futbol turnuvası 03.09.2023 Pazar günü Avanos'ta başlıyor.

Geçtiğimiz günlerde Uçhisar kasabasında meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden 14 yaşındaki merhum Hafız Melih Bahşi adına düzenlenecek olan futbol turnuvasında farklı illerden gelecek Masterler ve Veteranlar ahde vefa Kapadokya Cup  futbol turnuvasında buluşuyor. 

Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü adına Şenol Ünal yaptığı açıklamasında; “Öncelikle geçtiğimiz günlerde Uçhisar kasabasında meydana gelen elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 14 yaşındaki merhum Hafız Melih Bahşi'ye Allah'tan rahmet ailesine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Masterler ve Veteranlar ahde vefa buluşması adı altında son derece anlamlı bir futbol turnuvasıyla 'Hafız Melih Bahşi' yavrumuzu yad ederek unutmadığımızı göstermek ve yine bu turnuva ile birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek istiyoruz.  Ayrıca, bu tür turnuvaların yaygınlaşması çevik ve dinamik bir yaşam tarzının genç kardeşlerimize teşvik edilmesi açısından çok önemli. Turnuvanın başarısı, gelecek yıllarda daha büyük ve güçlü organizasyonlara zemin hazırlayarak, gençlerin spora olan ilgisini artıracak.” dedi. 

Turnuva 03.09.2023 Pazar günü Avanos'ta yapılacak

Nevşehir'de futbolun sevilen yüzü sporcu dostu İş insanı Şenol Ünal ; "Hafız Melih Bahşi adına" düzenleyeceğimiz ve Nevşehir'imizle birlikte Konya, Kayseri, Niğde ve Seydişehir'den katılacak takımlardan oluşan futbol turnuvamız 03.09.2023 Pazar günü Avanos çim sahada saat: 15.00 de başlayacak. Turnuvamıza şu takımlar katılacaktır;

HAFIZ MELIH BAHŞI ANISINA FUTBOL TURNUVASI

1-NEVŞEHIR MASTERLER
2-KAPADOKYA MASTERLER
3-NIGDE VETERANLAR
4-EHLI-KEYF MASTERLER
5-38 MASTERLER KAYSERI
6-SEYDISEHIR VETERANLAR

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara ve çeşitli kategorilerde oyunculara kupa ve plaketler verilecek . Bütün sporseverleri turnuvamıza davet ediyor turnuvaya katılacak tüm takımlarımızada şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

TARİH: 03.09.2023

YER: AVANOS ÇİM FUTBOL SAHASI

SAAT:15:00

ORGANIZASYON: Şenol Ünal