Bugün oynanan Bölgesel Amatör Lig 7. Grup Nevşehir ili baraj (play-out) maçında; Suvermez Kapdokyaspor, Nevşehir 1. Amatör Lig play-off şampiyonu Ürgüpspor’u 1-0 yendi ve ligde kaldı. Suvermez Kapadokyaspor, böylece gelecek sezonda da Bölgesel Amatör Lig (BAL) da mücadele edecek.
Bölgesel Amatör Ligde Nevşehir'i temsil edecek takımın belirleneceği maçta Suvermez Kapadokya Spor, Ürgüpspor'u 1-0 mağlup etti. Suvermez Kale Spor bu galibiyetle "Bal'a Devam" dedi (1-0)
Gelecek Yıl Nevşehirimizi Bölgesel Amatör Liginde (BAL) Liginde Yine Suvermez Kapadokya Sporumuz Temsil Edecek.
FİB Haber ailesi olarak Suvermez Kapadokya Sporu tebrik ediyoruz.
Editör: Fikret Capacı