Nevşehir Mesleki ve teknik Anadolu lisesi (Eski endüstri meslek) 2022 yılı motor bölümü mezunu Derinkuyu ilçesine bağlı Özlüce köyünden Mustafa Kaymakçı (19) ile 2018 yılı elektronik bölümü mezunu Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasından Yusuf Uyanık (24), özel bir firmanın servis çalışanı olarak iş için gittikleri Derinkuyu ilçesi otoban bağlantı yolunda geçirdikleri elim bir kaza sonucu hurdaya dönen araçta hayatlarını kaybettiler. 

Kazada ölen 2 genç bugün toprağa verilecek

Kazada hayatını kaybeden Kavak Kasabasından önceki dönem Belediye Başkanı Celal Yiğit'in torunu (Birol Oğlu) 24 yaşındaki Yusuf Uyanık'ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kavak kasabası Merkez camiinden kaldırılacaktır.

Askere gidecekti, feci kazada can verdi

19 yaşında hayatını kaybeden Özlüce köyünden (Fatih oğlu) Mustafa Kaymakçı'nın cenazesi ise bugün Özlüce köyü mezarlığına defin edilecek. Mustafa Kaymakçı'nın 15 gün sonra vatani görevini yerine getirmek üzere askere gitme hazırlığı yaptığı öğrenildi.

Allah rahmet eylesin

FİB Haber.com ailesi olarak; hayatlarını kaybeden iki gencimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve tüm sevdiklerine sabr-ı cemîl niyaz ederiz.

" İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn."