Nevşehir  eğitim camiasının duayenlerinden emekli Tarih Öğretmeni büyük dava adamı Halil Özer 70 yaşında hayatını kaybetti. Özer'in vefatı Nevşehir'de başta ailesi sevenleri ve eğitim camiasıyla öğrencilerini yasa boğdu.

Nevşehir Lisesinin unutulmaz öğretmenlerinden Akşehir eski Ülkü Ocakları Başkanlığıda yapan Halil Özer, sağlık sorunları nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. 

Nevşehir'de her kesimin büyük sevgi ve muhabbet duyduğu Büyük Türk Milliyetçisi Halil Özer'in cenazesi, 5 Temmuz 2024 Cuma günü ikindi Namazı'na müteakip Kurşunlu Camii'nde kılınacak ve Kaldırım Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.

Akşehir eski Ülkü Ocakları Başkanlığıda yapan çok kıymetli düşünce insanı, bizlerin öğretmeni Mümtaz insan büyük dava adamı Halil Özer vefat etti.

Allah Rahmet Eylesin.

FİB Haber Merkezi olarak Merhuma Allah’tan Rahmet Kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun 

“Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

Açıklaması:

Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

Editör: İbrahim UYSAL