AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve teşkilat üyelerinin de katılım sağladığı ziyaretlerde ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya gelen Emre Çalışkan, saz çalıp türkü söyledi. Gençlerle yemek yiyip, sohbet etti.

Nevşehir’de bir restoranda yüzlerce gençle bir araya gelen Çalışkan, hem türkü söyledi hem de ilk defa oy kullanacak gençlerle sohbet edip sorularına cevap verdi.

"Gençler bize güveniyor ve ilk oyum AK Parti'ye diyor"

Güne mahalle ziyaretleriyle başlayan Çalışkan, Nevşehirli vatandaşların büyük takdirini topluyor. Ziyaretler kapsamında Türkiye Yüzyılı vizyonunu bütün vatandaşlara anlatan Çalışkan, özellikle gençlerle buluşarak Türkiye’ye neler kazandırabileceklerini anlatıyor.

Seçim kampanyası süresince Nevşehirli vatandaşlara hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hem de AK Parti’ye neden oy vermeleri gerektiğini anlatan milletvekili adayı Çalışkan, gençlerle buluştuğunda günün bütün yorgunluğunu attığını söyledi.

Bu gençler sandıklarda o birilerine gereken dersi verecek

Çalışkan konuya dair yaptığı paylaşımda “Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece. Aldık sazı elimize, genç kardeşlerimle beraber türküler söyledik. Nevşehir’in gençlerinin yüreği gibi sesleri de güzel. Bu gür ses 14 Mayıs’ta Nevşehir’i inletecek inşallah.” diye konuştu.

detail-photo-fancybox-1

detail-photo-fancybox-2