Çaykur Didi Soğuk Çay Reklamında Oynayan Nevşehirli Çaykur merc çalışanı Havva Deliaslan, Didi'nin reklam yüzü oldu.

Çaykur’un soğuk çay markası Didi, hava sıcaklığının en yüksek seviyeye çıktığı bugünlerde serinlemenin yolunu yeni yayınladığı reklam filmiyle anlatıyor.

"Sıcak yaz günlerinde bize Bize Didi Lazım."

FİB Haber Merkezine açıklamada bulunan Çaykur merc çalışanı Havva Deliaslan, "Nevşehir'de Didi'nin reklam yüzü olmaktan çok mutluyum. 3 saat süren çekimlerin ardından ortaya çok güzel bir klip çıktı. Yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde her zaman en iyisi en kalitelisini elde etmek için uğraştık ve görüyoruz ki hedeflerimize ulaştık. Daha iyisi için çalışmalarımıza devam edeceğiz bizim kalitemiz Türkiye'nin kalitesi. Reyonlardan Didi'lerinizi istemeyi unutmayın. Didi soğuk çayı herkese tavsiye ediyorum. Yazın sıcağında serinlemenin kolay yolu Didi... Ne yersen yi yanında mutlaka DiDi ! Didi didi didi.. Bizleri desteklediğiniz için teşekkür ederiz" dedi.

Türkiye'nin markası Didi şimdi Nevşehir'deki tüm market zincirleri ve bakkallarda....

Çaykur merc çalışanı dikkat çekti ... 

"Bize didi lazım" kampanyasında Havva Deliaslan'ın yer aldığı reklam filmi Nevşehir ve diğer illerde büyük beğeni topladı. Bu güzel çalışmaya imza atan Deliaslan'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.