İstişare ve Eğitim Toplantısı kapsamında Ankara'ya çıkarma yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Nevşehirli Belediye Başkanlıkları, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Grup Başkanvekili ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan MHP Grup Başkanvekili ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, "Acıgöl Belediye Başkanı Mehmet Eroğlu, Avanos Belediye Başkanı Mustafa Kenan Sarıtaş, Gülşehir Belediye Başkanı Erkan Çiftci, Çat Belediye Başkanı Zübeyir Kalay, Çalış Belediye Başkanı Mustafa Demir, Göre Belediye Başkanı İsmail Güzel, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Sulusaray Belediye BaşkanıFatih Kalkan ve Uçhisar Belediye Başkanı Abdullah Çamcı Gazi Meclisimizde ziyaretimize geldiler. Nazik ziyaretleri ve hediyelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

Kılıç açıklamasının devamında; "Gazi Meclisimizde Nevşehir İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızla birlikte “Yerel Yönetimlerde Mevzuat, Projeler, Çevre, İklim Değişikliği ve Siyasal İletişim Stratejisi” gibi konularda 2 oturum hâlinde eğitim programımızı gerçekleştirdik. Eğitim programımıza bilgi ve tecrübeleriyle katkıda bulunan kıymetli bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. Liderimizin izinde Üretken Belediyecilik vizyonumuzu güncel eğitim programlarıyla ileri taşımaya ve halkımıza en iyi hizmeti götürmeye devam edeceğiz." ifadelerinde bulundu.