Sma Tip 1 Hastası 9 aylık Nevşehirli Uzman Çavuş Ersin Damgacı'nın kızı Nazlı Nisanur Damgacı'nın hayata tutunması için başlatılan yardım seferberliği Nevşehir sınırlarını aştı.

Eroğlu; "Nevşehirli Nazlı Nisanur bebek için bende varım" dedi.

FİB Haber Merkezi olarak kendisine Nevşehirli SMA hastası Nazlı Nisanur'un durumunu anlattığımız Nevşehirli grurumuz iş insanı NEVBİAD Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Eroğlu, 200 bin TL bağış yaparak destek verdiği kampanyayı Kanal D ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu fahri Nevşehir'li Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Olur hayatta” programına taşıdı.

Nevşehirli Nazlı Nisanur bebek Kanal D'de Neler Oluyor Hayatta? proğramına taşındı...

Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın bu sabah yayınlanan “Neler Olur hayatta” programında Valilik destekli Nevşehirli Sma hastası Nazlı Nisanur Damgacı için destek ve bağış çağrısı yapıldı.

Nevşehirli Nazlı Nisanur bebek için Türkiye tek yürek oldu...

Maddi bağışı için de Nevşehirli gururumuz iş insanı Yaşar Eroğlu'ya teşekkür edilen programda, videosu yayımlanan Nevşehirli minik Nazlı Nisanur bebeğin anne ve babası hastalığın detaylarını anlattı. Aile 9 aylık küçük Nazlı Nisanur'un hayatta kalabilmesi için yardım kampanyası başlatıldığını ve tüm Nevşehir ve Türkiye’den destek istedi.

Namlı; "Tüm operatörlerden büyük harflerle NAZLI yaz 8011'e gönder 1 SMS karşılığında sizlerde 25 TL yardımcı olabilirsiniz. İnşallah Nazlı Nisanur'un iyileşti haberini vermekte nasip olur" dedi.

Nevşehirli Nazlı Nisanur'a destek olmak ve tüm Türkiye'ye duyrulması adına hassasiyetleri için Kanal D Koordinatörü Reyhan hanıma ve “Neler Olur hayatta” programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’ya teşekkür ediyoruz.

Özellikle kendisiyle hemşehri olmasıyla gurur duyduğumuz hayırsever iş insanımız Yaşar Eroğlu'ya da huzurlarınızda, DAMGACI ailesi ve tüm Nevşehir halkı adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Bu imtihan tüm NEVŞEHİR'in...

Nevşehirli Nazlı Nisanur'un sağlığına kavuşması için şimdi söz şehrimizi yöneten ve ilimize yön verenlerde. Bu imtihan tüm NEVŞEHİR'in... Şimdi Değilse Ne Zaman?

O zaman vicdanın şehri Nevşehir'imiz Nazlı Nisanur için sizleri kampanyaya bekliyoruz.

Şimdiden Allah hepinizden razı olsun. Unutmayın artık bu imtihan Anne ve babasının üzerinden çıktı tüm Nevşehir'deki vatandaşlarımızın omzuna bindi. Bu evlat hepimizin. Bu sese kulak ver güzel insanlar diyarı NEVŞEHİR...

Valilik Onay Sorgu Numarası : 23-1002

TL: TR42 0001 0026 6363 5572 6450 05
Ersin Damgacı/Ziraat Bank.